Dr. Parking 4

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34.4 MB
  • Version 1.10
  • Dil Türkçe
  • Firma SUD Inc.
IOS cihazınıza Dr. Parking 4 mobil oyununu indirerek sürükleyici bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yarış oyunları arasında yer alan Dr. Parking 4 mobil oyununda eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Oyunu IOS cep telefonunuza indirmek ücretsizdir. Oyun içi ögeler içinde her hangi bir ücret talep edilmemektedir. Oyunun gelişmiş grafikleri oyuncuları oldukça mutlu edecek seviyededir. Zorlu araba park etme yöntemlerini deneyecek ve birbirinden farklı seviyeleri geçmeye çalışacaksınız.

Bu zorlu bir araba park etme oyunudur. Oyunu oynadıkça daha çok sevecek ve daha fazla oynamak isteyeceksiniz. Yepyeni bir dönemin kapılarını oyunculara açan Dr. Parking 4 mobil oyununda oyuncular her bir seviyede ayrı keyif alacaklar. Diğer serilerin üstünde bir oyun olması sebebiyle daha çok eğleneceksiniz. Size verilen araçları istenilen şekilde park edecek ve puanları toplayacaksınız. 

Oyunun en eğlenceli kısımları seviyeler ilerledikçe ortaya çıkıyor. Her seviyeyi başarılı bir şekilde ilerletmek için görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Oyuna başladığınız anda ilk olarak kullanmak istediğiniz aracı seçeceksiniz. Sonra sizlere çeşitli park etme görevleri verilecek her görevi başarı ile yerine getirin ve Dr. Parking 4 mobil oyununun kazanan kişisi siz olun. Araçlar park edilmek üzere sizleri bekliyor. 

Dr. Parking 4 indir
DİĞER SÜRÜMLER